هتل‌های پارس

برگزاری نشست خبری توسعه روابط زیارتی و گردشگری ایران- پاکستان در هتل پارس مشهد

۰۸
ارديبهشت
۹۷

صبح روز جمعه 7 اردیبهشت 1397 نشست خبری توسعه روابط زیارتی و گردشگری ایران و پاکستان با حضور تنی چند از خبرنگاران در سالن کنفرانس هتل پارس مشهد برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی هتل پارس مشهد ، چودری عبد الغفورخان رئیس سازمان توسعه گردشگری پاکستان درحاشیه این نشست خبری در جمع خبرنگاران اظهار کرد:  با سفر هیئت ایرانی به پاکستان، ما نیز به طور متقابل به ایران سفر کردیم و درباره بندهای تفاهم‌نامه توسعه روابط زیارتی و گردشگری پاکستان ـ ایران صحبت کردیم، قرار مهم بعدی ما ، بعد از ماه رمضان در پاکستان است و به صورت کارشناسی بر روی تفاهم‌نامه بحث و قرارداد امضا می‌شود؛ تلاش می‌کنیم روابط بین ایران و پاکستان  به خصوص در زمینه صنعت توریسم گسترش پیدا کند.

وی بیان داشت : برای حضور زائران پاکستانی در ایران نیز موانع زیادی وجود دارد اما با تلاش می‌توان آن‌ها را حل کرد این مشکلات شناسایی شده است و با کارشناسان خود آن‌ها را بررسی و به دنبال  راه حل هستیم، امیدواریم حل این چالش‌ها  بعد از امضای تفاهم‌نامه رخ دهد.  

رئیس سازمان توسعه گردشگری پاکستان در جمع خبرنگاران اعلام کرد: من ودری عبدالغفورخان» آمدم و بعد از زیارت امام رضا(ع) «چودری عبدالغفورخان مشهدی» بر می‌گردم.