هتل‌های پارس

تسهیلات جامعه هتلداران مخصوص هموطنان مقیم خارج از ایران

۰۵
فروردين
۹۷

جمشید حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران ایران طی مصاحبه ای با شبکه جهانی جام جم تهران در بامداد 5 فروردین 1397 در خصوص تسهیلات ویژه برای هموطنان مقیم خارج ایران که در ایام نوروز در هتل های داخل کشور اقامت دارند گفتگو کرد.


به گزارش روابط عمومی گروه هتل های پارس، جمشید حمزه زاده رئیس جامعه هتلداران ایران طی مصاحبه ای با شبکه جهانی جام جم تهران در بامداد 5 فروردین 1397 در خصوص تسهیلات ویژه برای هموطنان مقیم خارج ایران که در ایام نوروز در هتل های داخل کشور اقامت دارند گفتگو کرد.

حمزه زاده گفت: خوشبختانه جامعه هتلداران ایران از قبل از نوروز برای هموطنان مقیم خارج تسهیلات ویژه ای را در نظر گرفته اند. تخفیفاتی برای اقامت در اکثر هتل های ایران، بین 40 تا 50 درصد در نظر گرفته شده است. که هتلها برای این عزیزان برنامه های گشت شهری نیز برگزار خواهند کرد.

رئیس جامعه هتلداران ایران گفت: همچنین از ایرانیان مقیم خارج از کشور برای سرمایه گذاری در بخش صنعت هتلداری استقبال خواهیم کرد و اولویت ما در این خصوص استفاده از سرمایه ایرانیان است. با توجه به اینکه وضعیت گردشگری در ایران رو به رشد هست و اکثر کشورهای خارجی و برندهای معتبر هتلداری در سطح جهانی علاقمند به سرمایه گذاری در بخش گردشگری ایران هستند، اولویت با سرمایه گذاران هموطن ایرانی علاقمند به توسعه صنعت گردشگری ایران است.

وی گفت: خوشبختانه در این زمینه تسهیلات مختلفی جهت ایجاد اعتماد سرمایه گذاران ایرانی که توجه ای خاص به کشور عزیز خودشان دارند، در نظر گرفته شده است.

ایران از لحاظ مقصد گردشگری و جاذبه های سیاحتی و طبیعی جزء 5 کشور نخست جهان است.