هتل‌های پارس

اقامت رئیس سازمان‌ میراث‌ فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در هتل پارس کرمان

۰۵
فروردين
۹۷

علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جمعه شب، سوم فروردین ماه میهمان هتل پارس کرمان بود.


به گزارش روابط عمومی هتل گارس کرمان، علی اصغر مونسان رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در جمعه شب، سوم فروردین ماه میهمان هتل پارس کرمان بود.

اقامت و پذیرایی مونسان معاون رییس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی و صنایع دستی و گردشگری هیئت همراه در هتل پارس کرمان انجام پذیرفت.

 وی در جمع خبرنگاران گفت: هدف از سفر به استان کرمان بازدید نوروزی و همراهی با معاون‌اول رئیس‌جمهوری در بازدید از ارگ بم و بررسی مرمت‌هایی است که در ارگ بم انجام شده است.

رئیس میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری بیان کرد: سرعت ایجاد اشتغالزایی در بخش صنایع دستی حدود 2 و نیم برابر سایر بخش ها است و هزینه سرمایه گذاری برای ایجاد شغل در این بخش حدود 40 تا 50 میلیون تومان است در حالی که در بخش های دیگر این رقم حدود هشت تا 10 برابر است.
وی افزود: سهم کرمان بسیار در بخش گردشگری و صنایع دستی مهم است و باید بتوانیم سهم بیشتری از اعتبارات را به کرمان اختصاص دهیم و پشتیبانی بیشتری را از این استان داشته باشیم.
مونسان افزود: در طرح اشتغال فراگیر اعتبارات ویژه ای برای ایجاد اشتغال با همراهی سازمان برنامه و بودجه در نظر گرفته شده است.