هتل‌های پارس

تجلیل از کارمند قهرمان هتل پارس کاروانسرا آبادان

۲۸
ارديبهشت
۹۷

درمراسمی ازکارمند قهرمان هتل پارس کاروانسرا آبادان تجلیل بعمل آمد.


به گزارش روابط عمومی هتل پارس کاروانسرا آبادان،درمراسمی که چهارشنبه 26 اردیبهشت ماه97 در سالن نسترن هتل پارس کاروانسرا آبادان برگزار شد،از محمد صدقیان نژاد کارمند ورزشکار و زحمت کش انتظامات هتل تجلیل بعمل آمد.

ایشان که در مسابقات قویترین مردان آبادان و خرمشهر یادواره سالروز آزادسازی خرمشهر مفتخر به کسب مقام سوم این مسابقات شد،در این مراسم لوح تقدیر و هدیه ­ی­­­ خود را به رسم یادبود درحضور جمعی از مدیران، مسئولین و همکاران از دست مرتضی سرلک مدیرکل هتل دریافت کرد.

درادامه­ ی این مراسم مرتضی سرلک برای ایشان در مسابقات پیش روی آرزوی موفقیت کرد و افزود:فعالیت کارکنان درعرصه­ ی ورزش ستودنی است و تقدیر و تشکر در راستای تشویق پرسنل به تعالی فعالیت های ورزشی را از وظایف خود می دانیم و ازاین امر مهم نیز همواره حمایت خواهیم کرد.

این مراسم با تشویق و تبریک همکاران به آقای صدقیان نژاد و عکس یادگاری به پایان رسید.

متن لوح تقدیر بدین شرح است.

همکار گرامی: جناب آقای محمد صدقیان نژاد

با سلام و تحیات

با کمال مسرّت و افتخار کسب مقام سوم مسابقات قویترین مردان شهرستان های آبادان و خرمشهر(جام گرامیداشت سوم خرداد) را به شما و خانواده محترمتان تبریک عرض می نماییم وامیدواریم این توفیقات ارزشمند همواره در تمامی فعالیت های ورزشی شما استمرارداشته باشد.

لذا به یمن  کسب این مقام ارزشمند،صمیمانه ترین واژه های تبریک را از جانب همکاران خود درهتل پارس کاروانسرا آبادان را پذیرا باشید.

خداوند متعال گامهای پسین شما را استوار بدارد.

 مدیریت و کارکنان هتل پارس کاروانسرا آبادان