هتل‌های پارس

همایش شرکت سوزان در هتل پارس تبریز

۱۹
مرداد
۹۸

همایش گروه صنعتی سوزان در هتل پارس تبریز برگزار شد


به گزارش روابط عمومی هتل پارس ائل گلی تبریز، همایش گروه صنعتی سوزان پنجشنبه سوم مردادنودوهشت با حضور نمایندگان و عاملین فروش و با هدف تقدیر از آنها و معرفی محصولات جدید در آمفی تئاتر هتل پارس ائل گلی برگزار شد. شایان ذکر است گروه صنعتي سوزان در سال ۱۳۵۷ در منطقه شمال غرب ايران تأ سيس گرديد و فعاليت خود را با توليد انواع پلوپز خانگي آغاز نمود در سال ۱۳۶۴ انواع اجاق گازي كابين دار را در مدل هاي متنوع و بامارك جهان افروز آذر به بازار عرضه نمود.
در سال ۱۳۶۵ موفق به دريافت اولين نشان استاندارد وسايل گاز سوز در آذر بايجان گرديد وبا تلاش و همت مهندسين و پرسنل متخصص و كار آزموده ، توليد خود را افزايش داد.در سال ۱۳۷۲ اقدام به توليد بخاري گازي ، آبگرمكن و كولر آبي در انواع مختلف نمود و در سال ۱۳۷۳ موفق به أخذ اولين نشان استاندارد توليد آبگرمكن هاي ديواري گرديد و با تلاش شبانه روزي متخصصين، محصولات خود را به توليد انبوه رساند.
 امروزه با برخورداري از ۳۵۰ پرسنل مجرب و كا ر آزموده ،و با بيش از۴۰۰ مركز خدمات پس از فروش و بهره برداري از تكنولوژي و فن آوري روز جهان ، يكي از بزرگترين توليد كنندگان لوازم خانگي بشمار مي رود كه محصولاتش را به سراسر دنيا صادر مينمايد.